logo-mini

5 sekund…

5 sekund…

Pięć sekund… Dokładanie tyle wystarczy Ci aby przejść przez drzwi z wejścia do salonu i wybrać się na KARAIBY  w naszym gabinecie kosmetycznym. Czytając ten wpis przyznacie sami iż chwila relaksu to coś co należy się każdemu z nas :).  Marzenie o wypoczynku po zakończonym urlopie (lub dopiero przed nim) jest jednym z niewielu aspektów łączącym wszystkich ludzi jednakże warto połączyć relaks z pożytecznymi skutkami, które nasze ciało może uzyskać podczas wyjątkowego odprężenia….

Wrzesień. Koniec wakacji dla rodziców, dla części z Was początek urlopu, okres ten łączy w sobie jedno… Chęć zadbania o ciało. Lato i promienie słoneczne to cudowny czas wypoczynku podczas, którego pozwalamy sobie na relaks, niejednokrotnie zapominając o odpowiedniej pielęgnacji. Odpowiedzią na „letnie zaniedbania” jest podróż na KARAIBY. Aby odprężyć się (w sposób perfekcyjny) nie potrzebujesz samolotu – zabierzemy Cię tam! Dzięki naszym nowym produktom (klik!) odświeżymy, dotlenimy i przedrenujemy (rozszerzymy naczynia krwionośne odprowadzając „negatywne” substancje organizmu do dużych naczyń krwionośnych tak aby ciało je usunęło) organizm wymagający szczególnej opieki po opalaniu. Jest to również szansa na poprawę wyglądu sylwetki, która nie zawsze wygląda tak jakbyśmy tego chciały 😉

Seria KARAIBY (klik!) to nie tylko przygotowanie ciała na zimę – skorzystaj z naszych zabiegów też wtedy gdy planujesz urlop. Dzięki peelingowi całego ciała sprawimy aby Twoja nadchodząca opalenizna była trwała i idealnie brzoskwiniowa – wszak kochamy gdy słonko „łapie nas” równomiernie.

Podsumowując, niezależnie od chwili w której obecnie jesteś pamiętaj, że dzięki nam zawsze możesz przenieść się na… Karaiby.