logo-mini

Co się dzieje z Twoją skórą po lecie i jak o nią zadbać???

Uwielbiasz kiedy Twoja skóra jest muśnięta słońcem, kiedy promienieje, a Ty jesteś przepełniona endorfinami, które w gratisie dostałaś od świecącego latem słoneczka????
Podczas tego cudownego okresu kiedy wszystko przyjmujemy ” na luzie” zapominamy o odpowiedniej pielęgacji i nawadnianiu naszej skóry. Nie troszczymy się o nią z należytą starannością i kiedy miną gorące dni, robi się chłodniej ona przypomina o sobie zaczeriwniwniami, pzebarwieniami, suchością, zanieczyszczeniem, szorstkością i ogólnym osłabieniem.Szczególnie głośno „krzyczy” skóra delikatna ze skłonnością do alergii, z którą w ostatnich czasach coraz częściej mamy do czynienia.
W takiej sytuacji najczęściej zaczynacie się martwić i zastanawiać co robić, aby wasza cera odzyskała swój blask, porzebujecie szybkiego SOS, bo która z nas nie chce zawsze wyglądać pięknie, świeżo, zachwycająco?
I co tu robić? Jak sobie radzić? Od czego zacząć?????
W domowym zaciszu zacznij od NAWADNIANIA, musisz dostarczyć wodę w dużej ilości swojemu organizmowi, który cierpi na niesamowite jej niedobory po lecie, co zaraz odzwierciedla się w kondycji twojej skóry, niestety ;(
Możesz ją dostarczać poprostu poprzez picie dużych jej ilości, ale również pomoże Ci w tym odpowiednia dieta bogata w warzywa i owoce, natomiast zewnętrznie dobrze dobrane kosmetyki do pielęgnacji skóry, które stworzą barierę ochronną zapobiegającą jej utracie. Często jednak kupujemy tony kosmetyków, oczyszczamy, tonizujemy, smarujemy i …. nic , a nawet jest jescze gorzej. Dlaczego tak się dzieje??? Głównie dlatego, że nasza zszarzała, szorstka, miejscami łuszcząca się skóra potrzebuje dokładnego oczyszczenia – idealnie dopasowanego do jej potrzeb i niezbyt częstego , aby jej nie podrażnić. Następnie specjalnie dopasowanych do twoich potrzeb kosmetyków, nie stu 😉 ale maksymalnie 2-3 , które będą przynosiły zamierzone efekty.
Osobiście uważam, że dokładne oczyszczenie i jeden zabieg delikatnie oczyszczająco-nawilżający, czy też regenerujący raz na 1,5 miesiąca w zupełności wystarczy , abyś miała wypielęgnowaną, zadbaną, idealnie przyjmującą kosmetyki i utrzymującą niezkazitelny makijaż cerę i czuła się zupełnie komfortowo.
Odpowiednie nawilżenie twojego organizmu i zewnętrzna pielęgnacja sprawi, że twoja skóra stanie się bardziej napięta, elastyczna, będzie poprostu zdrowo wyglądać, a Ty …. będziesz czuć się rewelacyjnie!!! Czy nie na tym właśnie Ci zależy???
Jeśli nie masz pojęcia, czasu ani pomysłu jak zadbać o swoją skóre, jak jej pomóc zapraszam Cię na bezpłatną, zupełnie niezobowiązującą diagnozę Twojej skóry z gotowym 🙂 „przepisem” na jej pielęgnację.
Wtedy świadomie i odpowiedzialnie będziesz dbała o poziom nawilżenia Twojej skóry, przeciwdziałała jej starzeniu, omijając pułapki jakie niosą za sobą przypadkowo kupione kremy niedopasowane do potrzeb, bardzo często wyrządzające poprzez zły dobór szkody naszej cerze , zalegające na półkach w naszej toalecie, zabierające nam cenny czas i pieniądze.
Odpowiednio dobrany program pielęgnacyjny na podstawie zweryfikowanych potrzeb zaoszczędzi Twój czas , pozwoli Ci spokojnie spać 😉 i cieszyć się promiennym wyglądem każdego dnia 🙂
Uśmiechnij się 🙂 miłego dnia …. Ania